ייעוץ מקצועי :0722-791-631  |  

 
 
 
צור קשר עכשיו
וקבל ייעוץ מקצועי חינם :
 
   
 
חידוש מטבחים
עיצוב מטבח
נגריית מטבחים
שיפוץ מטבח
בניית מטבח
שדרוג מטבח ישן
מטבחים יוקרתיים
דוגמאות למטבחים מעוצבים
מטבחים מפורמייקה
מטבח לדוגמא
דוגמאות למטבחים
שידרוג מטבחים
עיצוב מטבח כפרי
 
 

 

שיפוץ מטבחים

 
שיפוץ מטבחים
 
שיפוץ מטבחים - כבר לא צריך לחלום.
חולמים על מטבח חדש? מאסתם כבר מצבע הארונות, ומהצירים החורקים? שיפוץ מטבחים הוא הפתרון בשבילכם. אם תמיד חלמתם לעצב את המטבח מחדש אך ההוצאה הכלכלית הגדולה מנעה מכם, חידוש מטבחים היא האופציה האידיאלית עבורכם. חידוש או שיפוץ המטבח יאפשר לכם לשנות את כל חזות המטבח מבלי לרכוש מטבח חדש.

היתרון הגדול של חידוש מטבחים לעומת רכישת מטבח הוא חיסכון גדול בעלויות. כמו כן זמן העבודה של בעלי המקצוע בתהליך חידוש מטבח הוא קצר ויעיל. העבודה במטבח לרוב אורכת כיום ולא כרוכה בטירטור ובהשבתת המטבח.

חידוש המטבח – מאיפה מתחילים?
בתהליך חידוש המטבח מעורבים כמה בעלי מקצוע. אם בחרתם בתהליך זה כדאי לכם להזמין מעצב המתמחה בשיפוץ מטבחים . המעצב ישב יחד אתכם ויעזור לכם לתכנן את מטבח החלומות שלכם. את העבודה עצמה יבצע נגר, ובמקרים רבים תצטרכו גם להזמין חשמלאי ,אינסטלטור ושיפוצניק.

תלוי באופן השיפוץ שבחרתם. תוכלו לבחור ולהזמין כל בעל מקצוע בנפרד , אך האופציה הנוחה יותר היא לשכור חברה שתחום המומחיות שלה הוא שדרוג מטבחים. חברות המתמחות בשדרוג מטבחים מרכזות את כל בעלי המקצוע הרלוונטיים ויעניקו לכם שירות מרמת התכנון הראשוני ועד שלבי הגימור והליטוש.

מה כולל תהליך שדרוג המטבח?
ראשית יגיעו בעלי המקצוע לביתכם ויאתרו כל פגם וכל חלק בלוי במטבח. בעלי המקצוע ייעצו לכם אילו חלקים כדאי וצריך להחליף ואילו חלקים ניתן להשאיר. במקביל יבצע המעצב את עבודות התכנון בהתאם לרצונות ולבקשות שלכם. לאחר שלבי התכנון יחלו בעלי המקצוע את העבודה במטבח.

בתהליך שדרוג מטבחים אין צורך לפרק את תשתית המטבח. בעלי המקצוע ישתמשו בתשתית המטבח הקיים ועליה יבצעו הרכבות ותיקונים. תהליך שדרוג מטבחים בסיסי כולל לרוב החלפת דלתות הארונות בחדשות, או לחילופין צביעת הדלתות, החלפת ידיות הארונות והמגירות, ניתן להחליף או לתקן את הפורמייקה אם יש בכך צורך, להחליף את צירי הארונות ומסילות המגירות הישנים בחדשים, ישנם אנשים הבוחרים גם להחליף את השיש ואת המרצפות. הכול תלוי במצב המטבח הקיים וברצון הלקוח.
 
 
 
 
 Remodel - עיצוב ושידרוג מטבחים                       |             דוא”ל:  info@remodel.co.il
   
 

 
קידום אורגני | קידום אתרים