ייעוץ מקצועי :0722-791-631  |  

 
 
 
צור קשר עכשיו
וקבל ייעוץ מקצועי חינם :
 
   
 
חידוש מטבחים
עיצוב מטבח
נגריית מטבחים
שיפוץ מטבח
בניית מטבח
שדרוג מטבח ישן
מטבחים יוקרתיים
דוגמאות למטבחים מעוצבים
מטבחים מפורמייקה
מטבח לדוגמא
דוגמאות למטבחים
שידרוג מטבחים
עיצוב מטבח כפרי
 
 

 

שידרוג מטבחים

 
שידרוג מטבחים
 
המטבח הוא ללא ספק אחד החדרים המרכזיים בבית ובמיוחד בבית הישראלי. אנחנו טורחים בו על הכנת האוכל, יושבים לאכול בו 3 פעמים ביום, מארחים בו ומבלים בו זמן לא מבוטל משעות היום. לכן, חשוב לנו כל כך שחדר מרכזי זה יהיה גם נוח מבחינה פונקציונאלית וגם יפה ונעים מבחינה עיצובית. אנשים רבים אינם מרוצים ממראה המטבח משלהם , אך מוותרים על ביצוע שינוי מפני שסבורים כי שינוי זה כרוך בקניית מטבח חדש והוצאה כלכלית גדולה. אך לא כך הדבר.

אנשים רבים לא מודעים לאופציה הנוחה והזולה של שיפוץ מטבחים. בתהליך שיפוץ מטבחים תוכלו לשדרג את המטבח שלכם ולהקנות לו מראה מעוצב ומודרני מבלי לקנות מטבח חדש. שדרוג מטבחים משמעו ביצוע פעולות חידוש במטבח, חילוף חלק ממרכיבי המטבח והוספת אלמנטים שיתרמו גם לפונקציונאליות המטבח וגם למראהו.

מהם היתרונות של שיפוץ מטבחים?
היתרון המשמעותי של שיפוץ מטבחים על פני רכישת מטבח חדש הוא החיסכון הגדול בעלויות. אם תמיד רציתם לחדש את המטבח אך העלות הגבוהה של קניית מטבח חדש היא מה שעצרה אתכם, שיפוץ מטבחים הוא הפתרון בשבילכם. החיסכון בעלויות נוצר עקב שעות העבודה הפחותות שבשדרוג מטבחים וגם עקב החיסכון בחומרים. בתהליך שדרוג מטבחים אין צורך לפרק את המטבח כולו ולהרכיבו מחדש מהיסוד. אנו חוסכים בעלויות ומחליפים רק את המרכיבים הבלויים הדורשים החלפה. יתרון משמעותי נוסף בתהליך חידוש מטבחים הוא הפרוצדורה הקצרה והפשוטה. בתהליך חידוש מטבחים תחסכו לעצמכם הרבה כאב ראש ובלגן מיותר. אין צורך בשבירת קירות במטבח , הזזת צנרת או פעולות אחרות שגורמות לחוסר נוחות בבית.

חידוש מטבחים - אפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות.
בתהליך חידוש מטבחים אנו משתמשים ביסודות של המטבח הקיים ולמעשה מלבישים אותו במסכה ונותנים לו פנים וחזות חדשים לגמרי. כמובן שאין זה אומר כי אנו מוגבלים לקו העיצובי הקודם. אפשרויות העיצוב בחידוש מטבחים הן בלתי סופיות. מגמות העיצוב משתנות כל כמה שנים וע"י שדרוג מטבחים אנו יכולים לשנות את המטבח שלנו בהתאם, בפשטות וביעילות.
 
 
 
 
 
 Remodel - עיצוב ושידרוג מטבחים                       |             דוא”ל:  info@remodel.co.il
   
 

 
קידום אורגני | קידום אתרים