ייעוץ מקצועי :0722-791-631  |  

 
 
 
צור קשר עכשיו
וקבל ייעוץ מקצועי חינם :
 
   
 
חידוש מטבחים
עיצוב מטבח
נגריית מטבחים
שיפוץ מטבח
בניית מטבח
שדרוג מטבח ישן
מטבחים יוקרתיים
דוגמאות למטבחים מעוצבים
מטבחים מפורמייקה
מטבח לדוגמא
דוגמאות למטבחים
שידרוג מטבחים
עיצוב מטבח כפרי
 
 

 

עיצוב מטבחים 2016

 
עיצוב מטבחים
 
רבים מאתנו גרים בדירות ישנות אשר תוכננו ונבנו לפני שאנחנו אפילו נולדנו. דירות ותיקות, עם עיצוב קצת מיושן ולא רלוונטי. עיצוב זה בא לרוב לידי ביטוי במרצפות ובמטבח. בעוד הרמת בלטות והחלפת הריצוף הוא סיפור לא נעים בכלל , בתחום חידוש מטבחים קיימים הרבה פתרונות קלים ופשוטים ליישום.

אם אתם לא מרוצים מהעיצוב הנוכחי של המטבח בביתכם, אין זה אומר כי עליכם להשלים עם עיצוב זה, או לחלופין להשקיע הון תועפות בקניית מטבח חדש. ההחלטה לקנות מטבח חדש כרוכה בתקציב גדול, זמן והרבה כאב ראש. כיום קיימת האלטרנטיבה הנוחה של שיפוץ מטבחים. באמצעות תהליך של שיפוץ מטבחים או שדרוג מטבחים תוכלו לעצב ולהרכיב את מטבח החלומות שלכם, בלי הצורך לפרק את כל המטבח מן היסוד ולהחליפו בחדש. היתרון הגדול של שדרוג מטבחים על פני קניית מטבח חדש הוא החיסכון הגדול בעלויות.

איזה מטבח יכול לעבור תהליך של שיפוץ או חידוש?
חידוש מתאים למעשה לכל מטבח. ניתן לבצע את התהליך גם במטבחים ישנים מאוד וגם חדשים. ניתן לבצע חידוש מטבחים במטבחים פרטיים, ומטבחים מוסדיים. מטבחים ישנים היא בעיה מוכרת מאוד לדיירים בדירות שכורות. המטבח מיושן ולא נראה טוב ובעל הבית לא מעוניין להשקיע במטבח חדש. שדרוג המטבח היא אופציה טובה במקרים כאלו. תהליך זה יכול להעניק למטבח ישן מראה רענן ומודרני בעלויות נמוכות וסבירות.

מה כולל תהליך חידוש מטבחים?
משמעות של חידוש מטבחים היא שהמטבח יקבל מראה חדש לגמרי עד כדי כך שלא יוכלו להבחין שהמטבח אכן עבר שיפוץ, מומחים יבצעו פעולות חידוש ויוסיפו למטבח אלמנטים שונים אשר ישדרגו משמעותית את מראה המטבח ויעניקו לנו מראה יותר מעודכן ומודרני. פעולות החידוש שלרוב מתבצעות הן:
  • חידוש צירי הארונות
  • צביעת דלתות הארונות
  • החלפת דלתות הארונות בחדשות
  • החלפת ידיות הארונות והמגירות בידיות חדשות
  • ביצוע תיקונים לפי הצורך
פעולות חידוש אלו יעניקו למטבח מראה חדשני ומטופח. תוך עבודה של יום אחד בלבד ותקציב שפוי למדי תוכלו לעצב את המטבח שלהם כפי שתמיד רציתם וחלמתם.

 
 
 
 
 
 Remodel - עיצוב ושידרוג מטבחים                       |             דוא”ל:  info@remodel.co.il
   
 

 
קידום אורגני | קידום אתרים