ייעוץ מקצועי :0722-791-631  |  

 
 
 
צור קשר עכשיו
וקבל ייעוץ מקצועי חינם :
 
   
 
חידוש מטבחים
עיצוב מטבח
נגריית מטבחים
שיפוץ מטבח
בניית מטבח
שדרוג מטבח ישן
מטבחים יוקרתיים
דוגמאות למטבחים מעוצבים
מטבחים מפורמייקה
מטבח לדוגמא
דוגמאות למטבחים
שידרוג מטבחים
עיצוב מטבח כפרי
 
 

 

חידוש מטבחים

 
חידוש מטבחים
 
המטבח הוא חדר עבודה לכל דבר. אנו עומלים בו שעות רבות על הכנת אוכל, משתמשים בחומרים ובכלים שונים ועם השנים המטבח תופס בלאי. המטבח נחשף רבות לרטיבות ולהצטברות לכלוך ולתופעות אלה יש השפעה על מצב המטבח. התבלות והתיישנות המטבח היא בלתי נמנעת .עד לתקופה האחרונה נאלצנו להשלים עם המטבח הבלוי או לרכוש מטבח חדש כשהמצב כבר נהיה קשה.

כיום עומד בפנינו פתרון אחר. חידוש מטבחים הוא כיום הפתרון הפרקטי והיעיל ביותר העומד לרשותנו בתחום עיצוב המטבחים. כעת ניתן להתגבר על התקלפות הצבע, על צירי הארונות הבלויים ועל העיצוב המיושן מבלי לקנות מטבח חדש. חידוש מטבחים הוא אופציה מצוינת למי שרוצה לרענן את מראה המטבח מבלי להוציא עשרות אלפי שקלים. מגמות עיצוב הבית מתעדכנות כל כמה שנים , מה שהיה נחשב המילה החמה בתחום העיצוב לפני כמה שנים ,היום נראה כבר מיושן ולא רלוונטי. לכן שדרוג מטבחים היא אפשרות מעולה לעדכן את מראה המטבח אחת לכמה שנים מבלי להוציא הון תועפות.

חידוש מטבחים - מה זה אומר בעצם?
מי שמנצח על תהליך חידוש מטבחים הינם בעלי מקצוע מנוסים. בראשית התהליך בעלי המקצוע יגיעו לביתך ויאתרו את כל הפגמים, החלקים הבלויים והקילופים שבמטבח. בעלי המקצוע ייעצו לכם אילו חלקים כדאי להחליף, מה אפשר להשאיר ומהם למעשה השינויים לו המטבח זקוק. שיפוץ מטבחים מטרתו חיסכון עלויות ולכן הכוונה היא לא להחליף את כל חלקי המטבח.

שיפוץ מטבחים - כמה זה עולה לי?
היתרון הגדול של שיפוץ מטבחים הוא העלות הזולה ביחס לרכישת מטבח חדש. הרעיון בשיפוץ מטבחים הוא להשתמש בתשתית של המטבח הישן ועליה להרכיב את המטבח החדש. בזכות השימוש בתשתית הקיימת אנו חוסכים עלויות רבות על חומרים וגם על שעות עבודה של בעלי המקצוע. מחיר שדרוג מטבחים בסיסי ינוע לרוב בין 3,000 ₪ ל15,000 ₪. המחיר משתנה בהתאם לגודל המטבח , למצב המטבח ובהתאם לרצון הלקוח. שדרוג מטבחים יכול לכלול החלפת דלתות הארונות, ידיות וצבע ובמקרים מסוימים יבחר הלקוח גם להחליף את השיש ואת הפורמייקה והמחיר כמובן ייקבע בהתאם.
 
 
 
 
 Remodel - עיצוב ושידרוג מטבחים                       |             דוא”ל:  info@remodel.co.il
   
 

 
קידום אורגני | קידום אתרים